Cykl popularnonaukowych wykładów z zakresu tematyki ochrony środowiska jest dostępny nie tylko dla studentów i doktorantów, ale także dla wszystkich zainteresowanych

Podnoszenie wiedzy i kompetencji z tego zakresu jest niezwykle istotne dla każdego z nas, dlatego wykłady poprowadzą specjaliści z danych dziedzin, którzy w przystępny sposób opowiedzą o tym jak między innymi dbać o nasze najbliższe środowisko, jakie są innowacyjne metody recyklingu odpadów, jak zmienia się nasz klimat i jaki będzie miał on wpływ na nasze środowisko na przestrzeni najbliższych 30 lat oraz czym jest zrównoważony rozwój i dlaczego jest on tak istotny dla mieszkańców większych miast, a także dla funkcjonowania uczelni wyższych.

Wśród prelegentów wystąpią między innymi: Wiceprezydent Miasta Szczecin Daniel Wacinkiewicz oraz Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego ds. społecznej odpowiedzialności Uczelni dr hab. Barbara Kryk, prof. US

KIEDY I GDZIE?

Wszystkie wykłady odbędą się Auli Nowej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64) w godz. 17:00 – 18:30 zgodnie z datami na poniższej grafice.

zapisy oraz dostępność

Udział w wykładach jest darmowy. Wystarczy, że wypełnisz formularz zaznaczając wybrane przez siebie wykłady, w których chcesz uczestniczyć.

Podczas wykładów może wziąć udział maksymalnie 100 uczestników z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

EnglishGermanPolishRussian